info@aftabseed.ir 021-22222117
درباره ما

معرفی شرکت بذر آفتاب خاورمیانه

این مجموعه در سال ۲۰۰۱ میلادی فعالیت خود را در زمینه فروش بذور مختلف شروع کرد و در سال ۲۰۰۶ میلادی رسما با عنوان “بذر آفتاب خاورمیانه ” به جامعه کشاورزی معرفی گردید. شرکت بذر آفتاب خاورمیانه همواره تلاش داشته تا استاندارد های معتبر جهانی را در کلیه حوزه های فعالیت خود از جمله ارتقاء سلامت جامعه و ارائه ارقام با کیفیت اعمال نماید که دستاورد آن اخذ نمایندگی برخی از شرکت های بین المللی صاحب نام در عرصه کشاورزی جهان مانند شرکت ب آ ای اف – نانهمز بوده است .

در حال حاضر مدیریت این مجموعه با همراهی گروهی از بهترین دانش آموختگان رشته کشاورزی و شبکه وسیعی از نمایندگان فروش، کشاورزان پیشرو و تولید کنندگان نشاء، تلاش وافری در راستای خدمت به صنعت کشاورزی سرزمین عزیزمان ایران دارد.

این شرکت افزایش دانش فنی کارشناسان،همراهی نمایندگان معتبر ، ارتباط مداوم و نزدیک با کشاورزان و خبرگان محلی را راهکاری عمیق در توسعه پایدار و افزایش کمی و کیفی و سودآوری بیشتر محصولات کشاورزی میداند، از همین رو در راستای نیل به این اهداف، همواره تلاش دارد تا سبدی از بهترین و با کیفیت ترین ارقام را در اختیار تولید کنندگان قرار دهد.

X